Pārlekt uz galveno saturu

Pieteikšanās uz robottehnoloģijām gaitas treniņam

Katrā robottehnoloģijas izmantošanas laikā asistē sertificēts fizioterapeits, kurš pirms terapijas novērtē pacientu, viņa spējas izmantot ierīci, izmērus, nepieciešamo papildus staigāšanas palīglīdzekli, kuru izmantos pacients un asistē katras sesijas laikā.

Katram pacientam, kas vēlās pirmreizēji pieteikties vienā no gaitas treniņa robotiem ir pieejama pirmreizējā fizioterapeita konsultācija, kura laika specialists izvērtēs robottehnoloģiju atbilstību un lietderīgumu  konkrētam pacientam. Persona, kura vēlās turpināt pakalpojumu pēc rehabilitācijas kursa, šāda konsultācija nav nepieciešamā.

Gaitas robots LokomatPro ir pilnībā robotizētā sistēma, ar kuras palīdzību tiek modelēta dabiska cilvēka gaita, vienlaikus nosūtot signālus uz centrālo nervu sistēmu par pareizu gaitas modeli. Ierīce dod iespēju maksimāli pielāgot to individuāliem antropometriskiem izmēriem, dažāda tipa neiroloģiskiem traucējumiem, pašas personas vajadzībām un interesēm, tai skaitā arī bērniem. Unikāla programmatūra ar uzlabotu atgriezenisko saiti ļauj palielināt pacienta iesaistīšanos terapijā un koncertēt viņa izmanību uz konkrētiem uzdevumiem, piemēram, vājākas kājas izmantošana, simetriskā gaita un citi.

Vairāk informācijas  par Gaitas robots LokomatPro

Lai pieteiktos aizpildiet zemāk esošo formu un mēs ar Jums sazināsimies cik vien ātri iespējams.


Ekso GT ir bioniskais eksosklets, kas ļauj pacientiem ar apakšējo ekstremitāšu funkciju traucējumiem stāvēt un staigāt indivīdiem, kuri apakšējo ekstremitāšu parēzes vai plēģijas dēļ ir zaudējuši šo prasmi. Lietojot Ekso GT pacienti izmanto līdzsvaru un svara pārnešanu. Eksoskelets palīdz uzlabot gaitas stereotipu, mazinot patoloģiskās kompensatorās kustības.

Eksoskeletam pastāv ierobežojumi izmantošanai. To nevar izmantot pacienti, kam ir paaugstinātā ķermeņa masa, izteikti traucējumi vai vājums augšējās ekstremitātēs, dziļa vēnu tromboze, osteoporoze, nekontrolējamā autonoma disrefleksija, ierobežojumi aktīvajā un pasīvajā kustību apjomā u.c.

Vairāk informācijas par  Ekso GT


 

Pakalpojums

Cena, EUR

Fizioterapeita konsultācija ar individuālas programmas sastādīšanu (līdz 60 min)

*Ja pacientam nav iepriekšēja pieredze robottehnoloģiju izmantošanā terapijā

35,00

Fizioterapijas nodarbība, izmantojot Lokomat robottehnoloģiju (45 min)

75,00

Fizioterapijas nodarbība, izmantojot Ekso GT robottehnoloģiju (45 min)

30,00