Pārlekt uz galveno saturu
Izmaiņas Hidroterapijas kompleksa darba laikā
Informējam, ka no 02.07. līdz 15.07. baseins būs slēgts, baseinā notiks profilaktiskie darbi!
NRC "Vaivari" aizvadīts ikgadējais pasākums riteņkrēslu lietotājiem “Ar Sportu uz veselību 2018”
NRC “Vaivari” notika Jūrmalas pilsētas domes atbalstītais ikgadējais pasākums riteņkrēslu lietotājiem “Ar Sportu uz veselību 2018”
Konference “Aktualitātes ortozēšanā - protezēšanā”
25.05.2018 notika NRC “Vaivari” organizētā starptautiskā klīniskā konference “Aktualitātes ortozēšanā - protezēšanā” par godu NRC “Vaivari” 26. gadadienai.
NRC “Vaivari” komanda Lattelecom Rīgas maratonā
Lattelecom Rīgas maratons katru gadu pulcē daudzus tūkstošus Latvijas un ārzemju skriešanas entuziastus. Arī NRC “Vaivari” komanda ir pastāvīgo dalībnieku starpā.
Atklāta jaunā Vaivaru Ambulatorā rehabilitācijas klīnika.
26. aprīlī savus oficiālos atklāšanas svētku svinēja Vaivaru Ambulatorā rehabilitācijas klīnika. Klīnikas speciālisti turpmāk savus klientus gaidīs jaunajās, saulainajās telpās - Rīgā, Vienības gatvē 49A.
Starptautiska klīniska konference "AKTUALITĀTES ORTOZĒŠANĀ - PROTEZĒŠANĀ"
VSIA NRC “Vaivari” organizē konfrerenci par par aktualitātēm ortozēšanā un protezēšanā, kur piedalīsies lektori no ASV, Slovēnijas, Latvijas, Lielbritānijas, Krievijas.
Bezmaksas iebraukšana Jūrmalā NRC "Vaivari" pacientiem.
Vasaras periodā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim par iebraukšanu Jūrmalas pilsētā tiek ņemta maksa. No 01.04.2017 iebraukšana tiek kontrolēta ar novērošanas kameru palīdzību. 
Meteņu svētki Vaivaros
Otrdien 13.02.2018 NRC "Vaivari" notika bērnu pasākums "Meteņi/Masļeņica". Bērnus izklaidēja Pepija, Karlsons, Bokas kundze un citi iemīļoti pasaku tēli.
NRC Vaivari komanda Lattelecom Rīgas maratonā pieveic vairāk, kā 200 km
Šogad, kā jau katru gadu, mūsu darbinieki pārstāvēja NRC "Vaivari" Lattelecom Rīgas maratonā, kopā pieveicot vairāk kā 200 kilometrus.