Pārlekt uz galveno saturu
Rehabilitācijas un profilakses programmas ar 10 % atlaidi rehabilitācijas pakalpojumiem
Mērķis: rehabilitācija pēc akūtām saslimšanām un traumām darbaspēju atjaunošana, veselības profilakse. Visos piedāvājumos iekļauta: Izmitināšana divvietīgajā numurā (iebraukšana no 9:00 – 11:00, izbraukšana līdz 17:00)
Jauna funkcionēšanas novērtēšanas sistēma un tās darbības pamatprincipi
VSIA “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” (NRC Vaivari) ar Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansiālu atbalstu ir izstrādāta unikāla funkcionēšanas novērtēšanas sistēma tehnisko palīglīdzekļu piešķiršanas procesa uzlabošanai.
Seminārs “Kardio rehabilitācija” ārstiem un funkcionālajiem speciālistiem
NRC «Vaivari» sadarbībā ar CustoMed Gmbh rīko semināru ārstiem un funkcionālajiem speciālistiem “Kardio rehabilitācija”
Izmaiņas Hidroterapijas kompleksa darba laikā
Informējam, ka no 03.02.2020. līdz 05.02.2020. NRC "Vaivari" baseinā būs sanitārās dienas un baseins būs slēgts.
Ambulatorā klīnika piedāvā podologa pakalpojumus
Podologs izveido individuālu pēdu aprūpes plānu, izvēloties nagu struktūrai un kāju ādai atbilstošu apstrādes tehnoloģiju, kas nodrošina pacienta/klienta pēdu problēmu novēršanu vai mazināšanu
Latvijā pirmo reizi notiek globālā palīgtehnoloģiju informācijas tīkla EASTIN ikgadējā sanāksme
Latvijā notiek The Global Assistive Technology Information Network (EASTIN) ikgadējā sanākme, kur Latvija pirmo reizi ir uzņēmējvalsts šim gadskārtējam notikumam.
NRC “Vaivari” izsludina tirgus situācijas izpēti vairākās pozīcijās
ERAF projekta “VSIA NRC “Vaivari” infrastruktūras attīstība funkcionēšanas novērtēšanas un asistīvo tehnoloģiju apmaiņas fonda izveidei” ietvaros plāno iepirkt medicīnas ierīces, aprīkojumu, instrumentus un  izsludina tirgus situācijas izpēti.
Aptaujas anketa par autopielāgošanas pakalpojumu
LM kopā ar SIVA ir sagatavojuši aptaujas anketu par autopielāgošanas pakalpojumu personām ar kustību traucējumiem ar mērķi uzzināt lietotāju viedokli par esošo pakalpojumu un nepieciešamajiem uzlabojumiem.
Lekciju cikls par uzturu
Veselīgs uzturs – tās ir izdevīgi! Par veselīgu uzturu un iespēju ietaupīt, ka pareizi sastādīt ēdienkarti, produktu marķējums.