Pārlekt uz galveno saturu
Bezmaksas iebraukšana Jūrmalā NRC "Vaivari" pacientiem.
Vasaras periodā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim par iebraukšanu Jūrmalas pilsētā tiek ņemta maksa. No 01.04.2017 iebraukšana tiek kontrolēta ar novērošanas kameru palīdzību. 
Lekciju cikls par uzturu
Zināšanām ir liela nozīme gan profilaksei, gan veselības veicināšanai. Lekciju cikls pacientiem un citiem interesentiem par uzturu palīdzēs saprast galvenās pamatlietas
Izmaiņas Hidroterapijas kompleksa darba laikā
Informējam, ka laika posmā no 08.07.19. līdz 24.07.19. tiks veikta ikgadējā baseina profilakse un šajā laika posmā baseins būs slēgts.
Lekciju cikls par uzturu
“My plate” princips/ par veselīgu uzturu ikdienā, šķīvja princips. Pastāstīt par konkrētiem produktiem, par populārākajiem dārzeņiem/augļiem uzturā.
Lekciju cikls par uzturu
Par veselīgu uzturu un iespēju ietaupīt, kā pareizi sastādīt ēdienkarti, produktu marķējums. Galvenās uzturvielu grupas.
Klīniskā konference: “Vestibulārs reibonis, līdzsvara traucējumi un kritienu risks personām ar funkcionēšanas traucējumiem” 17.05.2019
NRC «Vaivari» 27. dzimšanas dienas klīniskā konference Vestibulārs reibonis, līdzsvara traucējumi un kritienu risks
Nacionālajā rehabilitācija centrā Vaivari noslēgušies centra renovācijas darbi
NRC Vaivari šomēnes ir noslēgušies centra rehabilitācijas nodaļu renovācijas darbi
Piedāvājam: Veselības uzlabošanas programmas ar 10% atlaidi rehabilitācijas pakalpojumiem
Visos piedāvājumos iekļauta: Izmitināšana divvietīgajā numurā. Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācija 1 reizi iebraukšanas dienā.
NRC «Vaivari» seminārs "Klīniskā fizikālā terapija rehabilitācijas speciālista praksē" 24.04.2019
Seminārs "Klīniskā fizikālā terapija rehabilitācijas speciālista praksē" un praktiskā nodarbība notiks 2019. gada 24. aprīlī