Pārlekt uz galveno saturu

Atsauksmes

 • Sveiki, šodien mamma iestājās rehabilitacijas centrā un pirmā pieredze bija lieliska, jo īpaši liels paldies apsargam, kurš palīdzēja noorientēties kur kas jādara un uzreiz izstāstīja nosacījumus, ka tuvinieki tālak nedrīkst doties nodaļā, kas radīja skaidrību par notiekošo un viesmīlības sajūtu. Paldies!

 • Labdien, gribu pateikt lielu paldies visiem speciālistiem, kas strādā šajā centrā. Šodien izrakstījos un varu pateikt, ka pieeja katram pacientam ir individuāla, speciālisti ir ļoti profesionāli un patīkami. Iesaku visiem šo rehabilitācijas centru
  Īpašu paldies gribas pateikt fizioterapeitam Ingai, kas prot savu darbu uz visi 100 %, kā arī iesaka ko un kā darīt turpmāk, ( un padalās ar savu personīgo treniņu materiālu) PALDIES

 • Šausmīgi rupja galvenā koordinatore, kliedz uz uz pacientiem pa telefonu, negrib klausīt pat ja ir svarīgas problēmas, kad centos paskaidrot, ka ir jāpārceļ rehabilitācija, jo nevaru atstāt šobrīd mājas privātu iemeslu dēļ, sāk braukt virsū, manipulēt un teica ka nepārcels un ir jābrauc tagad.
  Ļoti neprofesionāli komunicē.

 • Priecājos par visiem jaukiem speciālistiem, ļoti atsaucīgi, izpalīdzīgi un iejūtīgi, īpaši liels paldies ēdnīcas darbiniecēm, fizioterapeitiem Andrejam un Kristīnei (6.st.), māsiņām 6.stāvā un masierim Mārtiņam par profesionalitāti un uzmanīgu pieeju!

  Atsevišķi vēlos dalīties arī sliktā pieredzē par:
  1) dakteres Jefimovas darbu, kura nav ieinteresēta palīdzēt saviem pacientiem, atsakās nozīmēt procedūras pat par maksu (elektroterapija pret sāpēm, reitterapija pret sāpēm, papildus masāža), nepievērš uzmanību pacienta sūdzībām. Ierosinātu pārbaudīt viņas atbilstību savai pozīcijai vai apspriest viņas attieksmi pret saviem darba pienākumiem.
  2) apkuri, istabiņā ir tik auksti, ka jāguļ siltās drēbēs zem divām segām, pēc udensprocedūrām vispār nav iespējams atrasties istabā. Šī iemesla dēļ nācās sadzīvot ar sāpēm locītavās.
  Ierosinu atrast citu veidu, kā ietaupīt.
  3) ēdiena izvēli veģetāriešiem. Kāposti katru dienu, 4 kāpostu veidi vienā ēdienreizē, pat ja ir tas retais gadījums kad piedāvā pupiņas, tās nav izvārītas līdz galam, nav nekādu piedevu vai garšvielu un ēst to ir fiziski sarežģīti. Ierosinu ieviest sātīgus produktus gaļas aizvietošanai, piemēram, sojas gaļu, tofu, tempe, seitānu, sēnes, pupiņas, pākšaugi, vai vismaz olas.
  4) istabiņās tīra regulāri, kopumā viss ir kārtībā, bet sienas gar gultām ir piešķaudītas, ar traipiem, pilieniem un tas nav higiēniski. Ir vērts mazgāt to sienas daļu, kas ir blakus gultai, vismaz pirms jauno pacientu ierašanās vienlaicīgi ar gultas veļas maiņu.
  5) viena no lielākām problēmām ir laika sadalījums procedūrām - piemēram, baseins uzreiz pēc masāžas, nav iespējams iegūt visas 5 procedūras, dažās dienās ir jāskraida pa visu centru uz procedūrām un visur kavēt, citās visu dienu sēž un gaida tās vienīgās divas procedūras - fizioterapiju un baseinu. Ierosinu ieviest noteikumu, ka pēc atslābinošām un pretsāpju procedūrām (ultraskaņa, elektrība, masāža) pienākas vismaz 1 stunda atpūtai.

 • Gribu teikt pāris vārdus par Zaigu Kalnbērzu-Ribuli. Šī ārste teica ka man jāizstājas no rehabilitācijas centra, jo es gribu izklaidēties. Man ir saglabājusies vēl izteiktās sāpes pēc otras mugurkaula operācijas (03.07.2023.). Gribēju tikt uz baseinu un skaidroju ka ūdenī man ir labāk. Ejiet uz Ķīpsalu un tur izklaidējieties - bija atbilde. Vēl ļoti rupjā tonī pateica ka es šeit atrodos nepareizi. Savukārt es atbildēju, ka nosūtījumu man izrakstīja divi ārsti - rehabilitologi. Nu un kas - bija atbilde. Es raudāju visu vakaru... Gribētu pajautāt - es ļoti gaidīju rindu lai tikt rehabilitācijā (2 mēneši), priekš kam? Fizioterapeite divas reizes, baseina nav, fizikālās procedūras kurus izrakstīja ārsts ceļim arī nav. Un vēl sēžu un raudāju... Atvainojiet, bet es rakstu tāpēc ka esmu bezspēkā...

 • Vēlos pateikt lielu paldies par iejūtību un profesionalitāti fizioterapeitam Andrejam Šnipkim. Ļoti jauka, iejūtīga un ieinteresēta attieksme, prasme motivēt un lieliska humora izjūta. Pēc fizioterapeita apmeklējuma pašsajūta daudz labāka, jo fizioterapeits māk gan palīdzēt ķermenim, gan aizdzīt drūmu noskaņojumu. Īsts profesionālis savā vietā.

 • img_20230330_124409.jpg

 • screenshot-2023-04-01-at-09.34.23.png

 • img_20230330_124409.jpg

 • screenshot-2023-03-24-at-20.01.06.png

 • Man lieliski paveicās ar manu dakteri Zaigu Kalnbērzu-Ribuli, fizioterapeitiem Santu Šelderi, Lauri Norenbergu, ergoterapeiti Kristu Zalcmani, masieri G.Gailīti. Visi bija max ieinteresēti manas veselības uzlabošanā un tas viņiem izdevās. Es ceru vēl šeit atgriezties turpināt rehabilitācijas kursu. Paldies Jums visiem, kas mani apčubināja!!!

 • Liels,liels paldies 4.nodaļas medicīnas personālam,virsmāsai Tamārai par laipnību un iejūtību. Īpašs paldies ļ. cien.dr N.Vidnerei,kas spēja manī ieklausīties manās problēmās un risināt. Paldies fizioterapeitei Zanītei ,kas katru nodarbību sagaidīja ar smaidu un uzmundrinājumu. Paldies psiholoģei Jeļenai,kas neatlaidīgi ar mani strādāja,palīdzēja saskatīt dzīvi krāsaināku. Ar pateicību Lonija Rimkus

 • img_20230201_101508.jpg

 • img_20230127_080756.jpg

 • Lai spēks un veselība, tāda pat neizsīkstoša iejūtība un mīlestība pret saviem pacientiem, sirsnīgajam ārstam fizioterapeitam Andrejam Korolam un dakterei Krasovskai, visam 1 nod. personālam, arī turpmāk!
  Liels paldies!
  Cieņā Aija Timuka!

 • scan20221103121047.jpg

 • pateiciba_6n_10_2022-copy.jpg

 • pateiciba_10_2022-copy.jpg

 • img_20220926_101118-copy.jpg

 • Sveicieni,
  Gribeeju pateikt paldies personaala darbam ar Sonoru - ir milziigs progress kopsh uznjemshanas.

 • pt2.png

 • pt2.png

 • Biju dienas stacionārā 9 dienas.
  Vislielākais paldies ergoterapeitei Olgai. Man gan tas bija emocionāls pārdzīvojums, saprotot, ka visi ieradumi, jo sevišķi darbā, jāmaina un jāmēģina sadzīvot ar artrītu.
  Vēlreiz paldies par atsaucību un jauku vasaru vēlot,
  Inguna

 • pateiciba.jpg

 • Pateicība.
  Laika posmā no 2022.gada 23.maija līdz 2022.gada 09.jūnijam es atrados Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” un šobrīd es vēlētos izteikt vissirsnīgāko pateicību rehabilitācijas centra personālām par paveikto darbu, tai skaitā:

  nodaļas vadītājai Ingai Tanenbergai,
  fizioterapeitei Jūlijai,
  Ergo terapeitei Olgai,
  psihologam Jeļenai,
  masierim Uģim,
  masiņai Tamārai,

  kā āri medmāsu personālam, par augsto profesionalitāti, par Jūsu izrādīto lielu rūpību, laipno attieksmi, par iejūtību, labestīgu cilvēcisku attieksmi, kura šobrīd ir reti sastopama.


  Vel reiz sirsnīgi pateicoties,
  J. K. un ģimene

 • img_20220613_132507-copy.jpg

 • pateiciba.jpg

 • pateiciba.jpg

 • img_20220518_134754.jpg

 • 18ned.jpg

 • pateiciba.jpg

 • Klienti, kas gaida uz tehnisko palīglīdzekli ir tiesīgi zināt aptuveno gaidīšanas laiki, kad palīglīdzekli varē saņemt! Arī ar līdzmaksājumi! ieteikums izveidot datni, kur var uzzināt savu rindas kārtu un publiski pieejamu informāciju par kritērijiem kādā kārtībā rinda tiek izskatīta! Gaidot palīglīdzekli bieži var pacienta stāvoklis var pasliktināties, tādēļ šai piešķiršanas sistēmai jābut operatīvai!!! vai vismaz pacienta informēšana, lai pacientam ir iespēja izvēlēties citas opcijas - paīglīdzekļa iegādāšanās pr saviem līdzekļiem, noma vai kas cits!!! Cilvēkiem, kuriem nepieciešami palīglīdzekļi jau tā dzīvē saskaras ar lielām grūtībām, vismaz šo procesu varētu atvieglot, lai būtu pieejams!!

 • Lai izturība un laba veselība visiem atsaucīgajiem darbiniekiem

 • Labi speciālisti, rūpes par klientu. Normunds un Marta dalījās ar info un paskaidroja kāpēc man ir sāpes. Ceru uz turpmāko sadarbību.

 • Liels, liels Paldies 4.nodaļas medicīnas personālam, kurus raksturo Emīla Dārziņa dzīves moto:” Strādāt priekš manas tautas un viņas mākslas (veselības) – tā turpmāk būs mana dzīve!” sevis atdevē rimti, bet sinhroni viens otru papildina. Paldies, kas nāk no pateicības pilnām sirdīm, mūsu ārstējošajām un dzirdīgajām ārstēm Norai Vidnerei un Lienai Biezajai, atrodot indivudālu pieeju pacientiem un ieklausoties pat mums it kā nenozīmīgajās, bet smalkākajās niansēs, kas uzbūvē mūsu karkasā, pa dzīvi iegūto, deformācijas kopējo ainu. Paldies arī radošajam trio, kas unisonā viens otru papildināja kā mūzikas instrumenti skaņdarbā “melanholiskais valsis”, fizioterapeitiem: Ilzei Bergai, kas pašaizliedzīgi veltīja papildus laiku, lai sasniegtu pacientu veselībā maksimāli rezultatīvākus uzlabojumus un vienlaikus uzraudzītu, pie vēl trīs pacientiem, nākamo, jauno speciālistu “mazā kora sastāvu” un Zanei Bindukai, kas spēja saglabājot mieru un uzmundrinot pacientu, kāpinot tā fizisko spēju varēšanu. Un Niklāvam Dāvidsonam, kas uzdzirkstīja kā flautas dzidrās skaņas īstajā brīdī ar pakausi pamanot mūsu takts izmaiņas. Sirsnīgs paldies, liekas, nekad nenogurstošajam un pozitīvisma notīs uzdzirktījošajam, Māsu kolektīvam ar virsdiriģenti vecāko māsu Tamāru, kas ar dzīvesprieku un dzirkstošu humoru aizvien spēja uzturēt mūsos ne tikai miesas, bet arī gara spēkus. Četri simti sestās istabas duets Ēriks un Andris.

 • Man lieliski paveicās ar manu dakteri Zaigu Kalnbērzu-Ribuli, fizioterapeitiem Santu Šelderi, Lauri Norenbergu, ergoterapeiti Kristu Zalcmani, masieri G.Gailīti. Visi bija max ieinteresēti manas veselības uzlabošanā un tas viņiem izdevās. Es ceru vēl šeit atgriezties turpināt rehabilitācijas kursu. Paldies Jums visiem, kas mani apčubināja!!!

 • pateiciba-hidroterapijas-kompleksa-darbiniecem.jpg

 • Šogad baltie Ziemassvētki rosina īpaši baltas domas, Vaivaru NRC lieliskie speciālisti manu pēcinsulta atlabšanu padarīja cerīgu un tehniski kvalitatīvu-viena es to nebūtu paveikusi...Tamdēļ vissiltākie Ziemassvētku sveicieni un laimes vēlējumi Jaunajā 2022.gadā visiem maniem Vaivaru NRC labvēļiem - dr.LIENAI BIEZAI, terapeitiem ELĪNAI VILĀNEI, OJĀRAM BROKĀNAM, NIKLĀVAM DĀVIDSONAM, LĪGAI KOKINAI, KRISTĪNEI TIŠKUS, JŪLIJAI BUREŅINAI, OLGAI KOŽINOVAI, RUSLANAM ROGOŽINAM, arī masierei JŪLIJAI KORŅILOVAI un vēl daudziem, kuru vārdus nemaz nezinu nosaukt- 4.nodaļas māsiņas un auklītes, ūdens procedūru speciālisti un DAILY pavāres, kuras Ziemassvētkos nepiemirsa zirņus un piparkūkas. Liela laime sanāk no daudzām mazām, un man šī laime ir, ko arī novēlu visiem citiem jūsu pacientiem.
  PALDIES,
  L. A.

  img_5123.jpg

 • Labdien!
  Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību NRC "VAIVARI" fizioterapeitiem Ojāram un Niklāvam par iedrošinošu attieksmi manas ārstēšanas laikā. Paldies par iejūtīgu un dziļi profesionālu, motivējošu rehabilitācijas procesu.
  Tāpat arī pateicība visam nodaļas personālam! Laimīgu un veselīgu jauno gadu!
  Cieņā,
  paciente E. Č. (4. nodaļa, 04.-23.12.2021)