Pārlekt uz galveno saturu

NRC “Vaivari” izsludina tirgus situācijas izpēti vairākās pozīcijās

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nacionālais rehabilitācijas centrs "Vaivari"" Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “VSIA NRC “Vaivari” infrastruktūras attīstība funkcionēšanas novērtēšanas un asistīvo tehnoloģiju apmaiņas fonda izveidei” ietvaros plāno iepirkt medicīnas ierīces, aprīkojumu, instrumentus un  izsludina tirgus situācijas izpēti. Aicinām Jūs komentēt plānotā iepirkuma tehniskās specifikācijas medicīnas ierīcēm, norādot vai Jums ir iespēja piegādāt norādītās preces vai ir nepieciešams veikt precizējumus tehniskajās specifikācijās (norādot pamatojumu).

Komentārus lūdzam  elektroniski iesniegt līdz 2020. gada 24. janvārim uz e-pastu: sandra.balode@nrc.lv.

Pēc komentāru saņemšanas un apkopošanas NRC Vaivari  2020. gada 29. janvārī plkst. 10.00 Jūrmalā, Asaru prospektā 61, 505. kab. rīkos apspriedi ar piegādātājiem, lai neierobežotu konkurenci un nepārkāptu vienlīdzīgas attieksmes un caurskatāmības principus. Piegādātāji var pieteikties dalībai apspriedē, nosūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pastu: sandra.balode@nrc.lv.

Apspriedes laikā tiks sagatavots ziņojums ar galvenajiem secinājumiem par apspriedes laikā saņemtajiem piegādātāju komentāriem un iespējamo konkurenci attiecīgajā iepirkumā,

A. Pavlins,

Iepirkumu komisijas priekšsēdētājs

 


Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Nacionālais rehabilitācijas centrs „Vaivari “” Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “VSIA NRC “Vaivari” infrastruktūras attīstība funkcionēšanas novērtēšanas un asistīvo tehnoloģiju apmaiņas fonda izveidei” ietvaros plāno iepirkt medicīnas ierīces, aprīkojumu, instrumentus un  izsludina tirgus situācijas izpēti. Aicinām Jūs komentēt plānotā iepirkuma tehniskās specifikācijas medicīnas ierīcēm, norādot vai Jums ir iespēja piegādāt norādītās preces vai ir nepieciešams veikt precizējumus tehniskajās specifikācijās (norādot pamatojumu).  Komentārus lūdzam elektroniski iesniegt līdz 2020. gada 24. janvārim uz e-pastu: sandra.balode@nrc.lv.

Pēc komentāru saņemšanas un apkopošanas NRC Vaivari 2020. gada 29. janvārī plkst. 10.30 Jūrmalā, Asaru prospektā 61, 505. kab. rīkos apspriedi ar piegādātājiem, lai neierobežotu konkurenci un nepārkāptu vienlīdzīgas attieksmes un caurskatāmības principus. Piegādātāji var pieteikties dalībai apspriedē, nosūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pastu: sandra.balode@nrc.lv.

Apspriedes laikā tiks sagatavots ziņojums ar galvenajiem secinājumiem par apspriedes laikā saņemtajiem piegādātāju komentāriem un iespējamo konkurenci attiecīgajā iepirkumā.

A. Pavlins,

Iepirkumu komisijas priekšsēdētājs

 


Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Nacionālais rehabilitācijas centrs „Vaivari “” Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “VSIA NRC “Vaivari” infrastruktūras attīstība funkcionēšanas novērtēšanas un asistīvo tehnoloģiju apmaiņas fonda izveidei” ietvaros plāno iepirkt medicīnas ierīces, aprīkojumu, instrumentus un  izsludina tirgus situācijas izpēti. Aicinām Jūs komentēt plānotā iepirkuma tehniskās specifikācijas medicīnas ierīcēm, norādot vai  Jums ir iespēja piegādāt norādītās preces vai ir nepieciešams veikt precizējumus tehniskajās specifikācijās (norādot  pamatojumu).  Komentārus lūdzam elektroniski iesniegt līdz 2020. gada 24. janvārim uz e-pastu: sandra.balode@nrc.lv.

Pēc komentāru saņemšanas un apkopošanas NRC Vaivari  2020. gada 29. janvārī plkst. 11.00 Jūrmalā, Asaru prospektā 61, 505. kab. rīkos apspriedi ar piegādātājiem, lai neierobežotu konkurenci un nepārkāptu vienlīdzīgas attieksmes un caurskatāmības principus. Piegādātāji var pieteikties dalībai apspriedē,  nosūtot  pieteikumu brīvā formā uz e-pastu: sandra.balode@nrc.lv .

Apspriedes laikā tiks sagatavots ziņojums ar galvenajiem secinājumiem par apspriedes laikā saņemtajiem piegādātāju komentāriem un iespējamo konkurenci attiecīgajā iepirkumā.

A. Pavlins,

Iepirkumu komisijas priekšsēdētājs