Pārlekt uz galveno saturu

Veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošana ārkārtējās situācijas laikā

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” (turpmāk NRC ”Vaivari”) informē, ka saskaņā ar Veselības ministra 2020. gada 25. marta rīkojumu Nr. 59 “Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā”, lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, līdz ārkārtas stāvokļa beigām tiek noteikts ierobežots pacientiem sniedzamo sekundāro ambulatoro un stacionāro pakalpojumu klāsts, izņemot: akūtās un subakūtās rehabilitācijas pakalpojumus personām, kurām šī pakalpojumu atlikšana var radīt invalidizācijas risku un/vai darbaspēju zaudēšanu, tai skaitā bērniem, kuriem rehabilitācijas pakalpojumu atlikšana saistīta ar ievērojamu funkcionēšanas traucējumu pasliktināšanos, tādēļ NRC “Vaivari” turpina sniegt šos pakalpojumus, ievērojot valstī noteiktos ierobežojošos pasākumus, tajā skaitā atbildīgi organizējot rehabilitācijas tehnoloģiju izmantošanu. 

Pacientu pieņemšana notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta, kas veicams pa zemāk norādītajiem tālruņiem:

  • Stājoties 1. nodaļā (Pediatrijas nodaļa), obligāti iepriekš zvanīt uz tālr. 67147291 un vienoties par ierašanās laiku.
  • Par rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanas kārtību – informācija par iestāšanos stacionārās rehabilitācijas nodaļās katram pacientam tiek individuāli izskaidrota saņemot zvanu no rehabilitācijas nodaļas koordinatores. Papildjautājumu gadījumā jāsazinās ar koordinatori. tālr. 67147294, 67147269 vai 67147290.
  • Par neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu tālr. 67147291.

Papildus informāciju par veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas kārtību koronnavīrusa COVID-19 pandēmijas laikā, kā arī citu aktuālo informāciju var saņemt zvanot uz Slimību profilakses un kontroles centra pa tālruni 67387661.