Pārlekt uz galveno saturu

Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” pagaidu valdē iecelta Zoja Osipova

Trešdien, 22.maijā, norisinājās valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” (NRC “Vaivari”) dalībnieku sapulce, kuras laikā pagaidu valdes locekles amatā sākot ar 22.maiju tika iecelta Zoja Osipova.

Lai stiprinātu NRC “Vaivari” valdes kapacitāti, tādējādi uzlabojot ārstniecības iestādes darbību un pārvaldību, šā gada 22. februārī NRC “Vaivari” ārkārtas dalībnieku sapulcē tika pieņemts lēmums palielināt valdes locekļu skaitu no diviem uz trīs valdes locekļiem. Trešā valdes locekļa kompetence saistīta ar tehnisko palīglīdzekļu pakalpojumu nodrošināšanu.

Zoja Osipova Rīgas Stradiņa universitātē ieguvusi ergoterapeita kvalifikāciju, kā arī maģistra grādu veselības aprūpē (rehabilitācijā). Rīgas starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā Z.Osipova ieguvusi  maģistra grādu projektu vadībā. Z.Osipovai ir nozīmīga darba pieredze NRC “Vaivari” gan kā ergoterapeitam, gan arī ilgstoši vadot funkcionālo speciālistu komandu. NRC “Vaivari” valdē darbu turpina valdes priekšsēdētāja Margarita Epermane un valdes loceklis Jānis Felts.

 

Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” valdē iecelta Zoja Osipova | Veselības ministrija (vm.gov.lv)