Pārlekt uz galveno saturu

Fizioterapijas nodarbība, izmantojot Andago robottehnoloģiju

Andago Andago ir robotizēta ierīce, kas sniedz drošību gaitas treniņa laikā. Tas ir robots, kas nodrošina stabilitāti iešanas laikā, vienlaikus saglabājot gaitas kvalitāti, un atbrīvojot no bailēm nokrist. Pēc vairākiem intensīviem treniņiem ar Andago, pacients jutīsies pārliecinoši un spēs atteikties no citiem ikdienas gaitas palīglīdzekļiem. Andago ir viena no drošākajām robotizētajām ierīcēm, kas paredzētas intensīviem gaitas un līdzsvara treniņiem, un ir sevišķi ieteicama pacientiem pēc insulta, ar gaitas deficītu, ko izraisījušas dažādas neiroloģiskās, ortopēdiskās vai sirds-asinsvadu slimības.

Pacients var veikt treniņu vertikālā stāvoklī, bez papildus  atbalsta no malas. Ar Andago ir iespējams attīstīt soļa garumu, svara pārnešanu gurnos, kā arī psiholoģiski uzsākt neatkarīgu pārvietošanos un sagatavoties ikdienas dzīvei. Pateicoties dinamiskajam svara balstam, ar Andago ir iespējams pareizi pārnest svaru, kas ir sevišķi būtiski gaitas laikā. Ar Andago ir iespējams ilgāk veikt gaitas treniņu un uzlabot ķermeņa stabilitāti un stāju.

Vienkāršs un inovatīvs dizains ar automātisku sensoro pacienta novērošanas principu sniedz pacientam drošību iešanas laikā. Lai kur pacients pārvietojas, Andago viņam sekos un atbalstīs. Elektroniska ziņojuma veidā ir iespējams aplūkot treniņa rezultātus un sekot līdzi pacienta progresam. Visi dati ir saglabājami USB atmiņas kartē.

Treniņš ar Andago ir ieteicams pacientiem pēc insulta, muguras un galvas smadzeņu traumām, paraparēzi, cerebrālo trieku, multiplo sklerozi, pēc endoprotezēšanas operācijām, ar muguras muskuļu atrofiju, kā arī ar muskuļu vājumu un mobilitātes trūkumu. Andago ir lielisks palīgs neiroloģiskājā rehabilitācijā, sniedzot atbalstu pacientam gan sākotnēji uzsākot gaitas treniņus, gan arī sniedzot drošību beigu posmā.