Pārlekt uz galveno saturu
Bezmaksas iebraukšana Jūrmalā NRC "Vaivari" pacientiem.
Vasaras periodā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim par iebraukšanu Jūrmalas pilsētā tiek ņemta maksa. No 01.04.2017 iebraukšana tiek kontrolēta ar novērošanas kameru palīdzību. 
Rehabilitācijas un profilakses programmas ar 10 % atlaidi rehabilitācijas pakalpojumiem
Mērķis: rehabilitācija pēc akūtām saslimšanām un traumām darbaspēju atjaunošana, veselības profilakse. Visos piedāvājumos iekļauta: Izmitināšana divvietīgajā numurā (iebraukšana no 9:00 – 11:00, izbraukšana līdz 17:00)
Paziņojums
Lūdzam pacientus, kuri laika periodā  no 17.05.19.- 12.06.19. izrakstījušies no NRC “Vaivari”, sazināties ar grāmatvedi pārmaksātās pacientu iemaksas atmaksai. 
Īpaši bērni var kļūt par īpašiem meistariem
Šodien, 14. augustā NRC "Vaivari" 1. stāva foajē svinīgā pasākumā tika prezentēta glezna, kas tapusi vairāku nedēļu garumā Vaivaros, Natālijas Novikovas organizētā projekta ietvaros.
Lekciju cikls par uzturu
Par veselīgu uzturu un iespēju ietaupīt, kā pareizi sastādīt ēdienkarti, produktu marķējums. Galvenās uzturvielu grupas.
Lekciju cikls par sievietes veselības problēmām
Zināšanām un profilaksei ir būtiska nozīme  sievietes veselības veicināšanā un saglabāšanā, tāpēc turpinām izglītojošu lekciju ciklu pacientēm par sievietes veselības problēmām.
Izmaiņas Hidroterapijas kompleksa darba laikā
Informējam, ka no 05.08.19. NRC "Vaivari" baseins atsāks darbu pēc profilakses.
Lekciju cikls par uzturu
Uztura ieteikumi sirds veselībai, Lekcija-saruna ar uztura speciālistu par veselīga uztura principiem, Vidusjūras diētas principi pacientiem ar sirds slimībām, Liekais svars pusaudžu vecumā, Magnijs – makroelementi mūsu uzturā.
Biennāle “Marīna 2019” Jūrmalai tuvojas ar vētras spēku
No jūlija vidus līdz pat septembrim Jūrmalas muzejos, galerijās un izstāžu zālēs norisināsies 2. Starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle “Marīna 2019”.