Pārlekt uz galveno saturu
Rehabilitācijas un profilakses programmas ar 10 % atlaidi rehabilitācijas pakalpojumiem
Mērķis: rehabilitācija pēc akūtām saslimšanām un traumām darbaspēju atjaunošana, veselības profilakse. Visos piedāvājumos iekļauta: Izmitināšana divvietīgajā numurā (iebraukšana no 9:00 – 11:00, izbraukšana līdz 17:00)
NRC “Vaivari” izsludina tirgus situācijas izpēti vairākās pozīcijās
ERAF projekta “VSIA NRC “Vaivari” infrastruktūras attīstība funkcionēšanas novērtēšanas un asistīvo tehnoloģiju apmaiņas fonda izveidei” ietvaros plāno iepirkt medicīnas ierīces, aprīkojumu, instrumentus un  izsludina tirgus situācijas izpēti.
Aptaujas anketa par autopielāgošanas pakalpojumu
LM kopā ar SIVA ir sagatavojuši aptaujas anketu par autopielāgošanas pakalpojumu personām ar kustību traucējumiem ar mērķi uzzināt lietotāju viedokli par esošo pakalpojumu un nepieciešamajiem uzlabojumiem.
Lekciju cikls par uzturu
Veselīgs uzturs – tās ir izdevīgi! Par veselīgu uzturu un iespēju ietaupīt, ka pareizi sastādīt ēdienkarti, produktu marķējums.
Pasniegtas Jūrmalas pilsētas Sabiedriskā labuma balvas
Apbalvojumus piešķīra Jūrmalas pilsētas pašvaldība, lai izteiktu atzinību cilvēkiem, kuri devuši nozīmīgu ieguldījumu jūrmalnieku veselības un sociālās aizsardzības jomā, kā arī pilsoniskas sabiedrības stiprināšanā
NRC Vaivari piedāvā Ceļu locītavu ārstēšanai – Ar trombocītiem bagātinātas plazmas injekciju terapiju.
Osteoartrīts ir biežākais artrīta veids, kura sastopamība pieaug līdz ar vecumu. Patoloģiskais process skar visus locītavas elementus, visbiežāk tiek bojāts locītavas skrimslis un zem tā esošie kaulaudi.
Esi aktīvs lai būtu vesels
Vispasaules Cilvēku ar invaliditāti dienas programma
Lekciju cikls par uzturu
Par taukainās hepatozes diagnozi un par to kā dzīvot ar šo diagnozi, kā pielāgot savu dzīves stilu un dzīves veidu