Skip to main content

Apmeklējumi pie pacientiem ir aizliegti

Informējam, ka pacientiem, kas ierodas uz stacionāra vai dienas stacionāra rehabilitāciju jābūt līdzi vienam no dokumentiem:

  • Pilnībā vakcinētām personām* un personām, kas pārslimojušas Covid -19, izdrukāts digitālais Covid19 sertifikāts - sertifikātus var izdrukāt (covid19sertifikats.lv) vai ar negatīvu testu, ne vecāku par 72 st.
  • Bērniem līdz 12 g. v. negatīvam Covid -19 testam, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms iestāšanās, izdrukātā veidā.

*Par personu, kas saņēmusi pilnu vakcinācijas kursu uzskatāma persona, kas vakcinēta ar Eiropas Savienībā reģistrētām vakcīnām Comirnaty vai Moderna sākot no 15. dienas pēc otrās devas saņemšanas, vakcīnu Jansen sākot no 15. dienas pēc pirmās (vienīgās) devas saņemšanas, vakcīnu Vaxzevria sākot no 22. dienas pēc pirmās devas saņemšanas līdz 90. dienai un uzreiz pēc otrās devas saņemšanas.


Atrodoties NRC Vaivari, pacientiem obligāti jānēsā sejas aizsargmaskas! Vizieris netiek uzskatīts par pilnvērtīgu individuālās aizsardzības līdzekli un neaizvieto sejas aizsargmasku.

Apmeklējumi pie pacientiem ir aizliegti. Izņēmuma gadījumi saskaņojami ar nodaļas vadītāju vai dežūrārstu.


Sākot ar 10.04.2021 sestdienās un svētdienās, kā arī svētku dienās būs iespējams baseinu apmeklēt ambulatoriem pacientiem un klientiem ar iepriekšēju pierakstu. Baseinu var apmeklēt  bērni no 7. gadu vecuma! Lūgums klientiem ierasties rezervētajos laikos – nekavēt!

Noteikumi baseina apmeklējumam: 

  1. Pirms baseina apmeklēšanas iepriekš jāreģistrējas uz konkrētu baseina apmeklējuma laiku hidroterapijas kompleksā, sazinoties pa tālruni 67147298 (no 8.00 līdz 19.30);
  2. Ienākot hidroterapijas kompleksā, klientiem jalieto sejas maska un jāievēro 2 metru distance;
  3. Virsdrēbes un ielas apavus (ieliekot atsevišķā maisiņā) jānodod garderobē, hidroterapijas kompleksā ienākt tikai maiņas apavos;
  4. Jāņem līdzi sava peldcepure un peldēšanas inventārs;
  5. Kopējais uzturēšanās laiks baseina ģērbtuvēs un dušās nedrīkst pārsniegt 30 minūtes (līdz 15 minūtēm pirms baseina apmeklējuma un līdz 15 minūtēm pēc baseina apmeklējuma);
  6. Hidroterapijas kompleksā nedrīkst ienest pārtikas produktus.

Ierodoties NRC Vaivari pakalpojuma saņemšanai, pacientiem līdzi jābūt sejas maskai, kuru lieto konsultācijas vai nodarbības laikā. Sejas maskas un bahilas iespējams iegādāties 1. stāva veikalā pie ieejas.

Aicinām mūsu pacientus un klientus būt saprotošiem pret  centrā ieviestajiem distancēšanās un citiem COVID-19 pandēmijas ierobežošanas pasākumiem.