Labs ārsts ārstē slimības. Lielisks ārsts ārstē pacientus, kuriem ir slimības.

Villiams Olsers

Nacionālais rehabilitācijas centrs Vaivari

Nacionālais rehabilitācijas centrs Vaivari

NRC "Vaivari" ir medicīniskās rehabilitācijas, veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes valsts nozīmes objekts - lielākā šāda tipa medicīnas iestāde Latvijā. Viena no galvenajām NRC "Vaivari" darbības jomām ir otrā posma medicīniskā rehabilitācija.

Lasīt vairāk
Vaivaru Tehnisko Palīglīdzekļu centrs

Vaivaru Tehnisko Palīglīdzekļu centrs

VTPC izsniedz personām rūpnieciski izgatavotus palīglīdzekļus: personīgai aprūpei (tualetes, vannas, dušas krēsli u.c.); pārvietošanās (rollatori, galdi, riteņkrēsli); alternatīvās komunikācijas palīglīdzekļus, kā arī individuāli izgatavotus palīglīdzekļus (ortopēdiskie apavi, ortozes, protēzes).

Lasīt vairāk
Jaunumi
Minerālūdens baseins
Ar rītdienu 11.02.2017 baseins atsāks darbu normālā režīmā. Papildus informācija pa tālr. 67147298. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Latvijā pieaug cilvēku skaits vecumā virs 60 un līdz ar gadiem pieaug arī dažādu slimību un grūtību skaits. Šajās lekcijās iepazīstināsim jūs ar veiksmīgu vecumdienu recepti Paredzētas šādas...
Izmaiņas VTPC Rēzeknes nodaļas darba laikā
Vēršam Jūsu uzmanību, ka VTPC Rēzeknes nodaļas darba laikā ir izmaiņas! VTPC Rēzeknes nodaļa līdz februāra beigām atceļ visus izbraukumus! Tehniskos palīglīdzekļus var saņemt nodaļā!...
Aicinām iepazīties ar “Latvijas Fakti” veikto kvantitatīvo aptauju “Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra klientu apmierinātības pētījums”