Pārlekt uz galveno saturu

Ārstniecības personas var pieteikties COVID 19 vakcinācijai NRC “Vaivari”

Informējam, ka NRC "Vaivari" ir izveidots vakcinācijas kabinets, kur tiek veikta vakcinācija ārstniecības personām atbilstoši VM vakcinācijas plānam.

Ārstniecības personas var pieteikties COVID 19 vakcinācijai VSIA Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”:

  • aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu;
  • darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.00, zvanot pa tālr. 29147042.

Aicinām ārstniecības iestādes savus darbiniekus vakcinācijai pieteikt organizēti, iesniedzot darbinieku sarakstu (veidlapas paraugs) un nosūtot to kā pielikumu uz e-pastu vakcinacija@nrc.lv.

Pēc pieteikuma saņemšanas NRC “Vaivari” darbinieki individuāli sazināsies ar katru personu, lai informētu par precīzu vakcinēšanās laiku.

Vakcinācija tiks organizēta darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00 un nedēļas nogalēs no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Ierodoties uz vakcināciju jāņem līdz:

  • ID karte vai pase,
  • potēšanās pase,
  • savas ārstniecības iestādes darba apliecība vai vadītāja izziņa, kas veidota uz iestādes veidlapas un kurā norādīts, vai persona ir ārstniecības persona vai ārstniecības iestādes darbinieks.

Svarīgi!

Lai mēs varētu efektīvi plānot darbus un nodrošināt, ka vakcinācija notiek raiti, aicinām visus, kas ir saņēmuši uzaicinājumu vakcinēties kādā citā vakcinācijas kabinetā, bet vienlaikus gaida rindā pie mums, atsūtīt atteikumu uz vakcinacija@nrc.lv, vai īsziņu uz tālruni 29147042

Uzziņai par vakcināciju: www.spkc.gov.lv

 
Amats
Apliecinu, ka NRC "Vaivari" ir vienīgā vieta, kur esmu pieteicies uz Covid-19 vakcīnu

Iesniegtie personu dati (vārds, uzvārds, personas kods, e-pasts un tālruņa numurs) tiek apstrādāti reģistrācijai veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanai.

Pārzinis: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari””, Reģ.nr. 40003273900, adrese: Jūrmala, Asaru prospekts 61, LV-2008. Informācija par datu apstrādi pieejama: Privātuma politika.