Pārlekt uz galveno saturu

Iespēja pieteikties COVID 19 vakcinācijai NRC “Vaivari”

Informējam, ka NRC "Vaivari" ir izveidots vakcinācijas kabinets, kur tiek veikta vakcinācija ārstniecības personām un citām prioritāri vakcinējamām sabiedrības grupām, atbilstoši VM vakcinācijas plānam.

Lai nodrošinātu prioritāro sabiedrības grupu vakcināciju norādītajā secībā, vienlaikus nodrošinot maksimāli efektīvu vakcinācijas procesu un vakcinācijas ātrumu, lūdzam pieteikties vakcinācijai vietnē Manavakcina.lv” vai pa tālruni 8989. kā vietu vakcinācijas saņemšanai norādot: Jūrmala, Vaivari.

Ārstniecības personas un veselības aprūpes darbinieki, var pieteikties COVID 19 vakcinācijai NRC "Vaivari":

  • aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu;
  • darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00, zvanot pa tālr. 29147042.

ģimenes ārstus, kas paši savās praksēs neveiks vakcināciju, aicinām noslēgt līgumu ar NRC Vaivari par savu pacientu vakcināciju. Lūdzam sazināties ar NRC Vaivari rakstot uz info@nrc.lv.

Pēc pieteikuma saņemšanas NRC "Vaivari" darbinieki individuāli sazināsies ar katru personu, lai informētu par precīzu vakcinēšanās laiku.

Vakcinācija tiks organizēta darba dienās no plkst. 14.00 līdz 16.00 un nedēļas nogalēs no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Ierodoties uz vakcināciju jāņem līdz:

  • ID karte vai pase,
  • potēšanās pase,
  • savas ārstniecības iestādes darba apliecība vai vadītāja izziņa, kas veidota uz iestādes veidlapas un kurā norādīts, vai persona ir ārstniecības persona vai ārstniecības iestādes darbinieks.

Svarīgi!

Lai mēs varētu efektīvi plānot darbus un nodrošināt, ka vakcinācija notiek raiti, aicinām visus, kas ir saņēmuši uzaicinājumu vakcinēties kādā citā vakcinācijas kabinetā, bet vienlaikus gaida rindā pie mums, atsūtīt atteikumu uz vakcinacija@nrc.lv, vai īsziņu uz tālruni 29147042

Uzziņai par vakcināciju: www.spkc.gov.lv

 
Norādiet iedzīvotāju grupu *
Apliecinu, ka NRC "Vaivari" ir vienīgā vieta, kur esmu pieteicies uz Covid-19 vakcīnu *

Iesniegtie personu dati (vārds, uzvārds, personas kods, e-pasts un tālruņa numurs) tiek apstrādāti reģistrācijai veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanai.

Pārzinis: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari””, Reģ.nr. 40003273900, adrese: Jūrmala, Asaru prospekts 61, LV-2008. Informācija par datu apstrādi pieejama: Privātuma politika.