Pārlekt uz galveno saturu

Ortopēdijas tehniķis

Galvenie pienākumi Galvenās prasības

1. Veikt protēžu un ortožu izgatavošanai nepieciešamās darbības.

2. Piedalīties tehnsiko palīglīdzekļu izgatavošanā.

1. Profesionālā vidējā izglītība.

2. Jāpārzin profesionālās darbības metodes un paņēmieni, darbā lietajamo tehnisko līdzekļu darbības principi, lietošanas noteikumi.

3. Labas komunikācijas un lietišķās saskarsmes prasmes.

Iesniegšanas termiņš 15.11.2019
Kontaktpersona Ēriks Švēde, tālrunis 29169320
Darba līguma veids Uz nenoteiktu laiku
Darba laiks Pilna darba diena
Darba vietas adrese Vēsmas iela 13, Jūrmala
Atalgojums 990.00 EUR
CV nosūtīšanas adrese personals@nrc.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību vakantajam amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” informē, ka Jūsu pieteikumā norādītie personas dati, saskaņā ar Darba likuma 32. pantu tiks izmantoti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi un tiks iznīcināti trīs darba dienu laikā pēc darba tiesisko attiecību nodibināšanas ar izvēlēto pretendentu. Jums ir tiesības pieprasīt piekļūt, labot vai dzēst savus personas datus visu personas datu apstrādes laiku. Datu apstrādes pārkāpuma gadījumā Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai. Iepriekšminēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari””, Asaru prospekts 61, Jūrmala, LV 2008, datu aizsardzības speciāliste Ilze Markoviča 67766142.