Pārlekt uz galveno saturu

Apmeklējumi pie pacientiem ir aizliegti

Informējam, ka pacientiem, kas ierodas uz stacionāra, dienas stacionāra vai ambulatoro rehabilitāciju, tiks veikts Covid19 tests. Ja tests būs pozitīvs, rehabilitācijas pakalpojumi netiks sniegti, tādēļ pirms ierašanās vēlams mājās veikt paštestu.


Atrodoties NRC Vaivari, pacientiem obligāti jānēsā sejas aizsargmaskas! Vizieris netiek uzskatīts par pilnvērtīgu individuālās aizsardzības līdzekli un neaizvieto sejas aizsargmasku.

Apmeklējumi pie pacientiem ir aizliegti. Izņēmuma gadījumi saskaņojami ar nodaļas vadītāju vai dežūrārstu.


Sākot ar 10.04.2021 sestdienās un svētdienās, kā arī svētku dienās būs iespējams baseinu apmeklēt ambulatoriem pacientiem un klientiem ar iepriekšēju pierakstu. Baseinu var apmeklēt  bērni no 7. gadu vecuma! Lūgums klientiem ierasties rezervētajos laikos – nekavēt!

Noteikumi baseina apmeklējumam: 

  1. Pirms baseina apmeklēšanas iepriekš jāreģistrējas uz konkrētu baseina apmeklējuma laiku hidroterapijas kompleksā, sazinoties pa tālruni 67147298 (no 8.00 līdz 19.30);
  2. Ienākot hidroterapijas kompleksā, klientiem jalieto sejas maska un jāievēro 2 metru distance;
  3. Virsdrēbes un ielas apavus (ieliekot atsevišķā maisiņā) jānodod garderobē, hidroterapijas kompleksā ienākt tikai maiņas apavos;
  4. Jāņem līdzi sava peldcepure un peldēšanas inventārs;
  5. Kopējais uzturēšanās laiks baseina ģērbtuvēs un dušās nedrīkst pārsniegt 30 minūtes (līdz 15 minūtēm pirms baseina apmeklējuma un līdz 15 minūtēm pēc baseina apmeklējuma);
  6. Hidroterapijas kompleksā nedrīkst ienest pārtikas produktus.

Ierodoties NRC Vaivari pakalpojuma saņemšanai, pacientiem līdzi jābūt sejas maskai, kuru lieto konsultācijas vai nodarbības laikā. Sejas maskas un bahilas iespējams iegādāties 1. stāva veikalā pie ieejas.

Aicinām mūsu pacientus un klientus būt saprotošiem pret  centrā ieviestajiem distancēšanās un citiem COVID-19 pandēmijas ierobežošanas pasākumiem.